Resultater 2015

28.desember

 

Bane 2

Gruppe 1 0900-1130            

Bayern München

Hallgeir

Tjølling Futsal

Valby Ungdomsklubb

Lord Bendtner

 

09:00 Bayern München – Hallgeir 5-0

09:15 Tjølling Futsal- Valby Ungdomsklubb 3-2

09:30 Lord Bendtner – Hallgeir 8-2

09:45 Valby Ungdomsklubb – Bayern München 0-10

10:00 Tjølling Futsal – Lord Bendtner 1-4

10:15 Valby Ungdomsklubb – Hallgeir 2-4

10:30 Bayern München – Tjølling Futsal 2-0

10:45 Lord Bendtner – Valby Ungdomsklubb 7-0

11:00 Hallgeir – Tjølling Futsal 4-1

11:15 Bayern München – Lord Bendtner 5-0

Bane 1

Gruppe 2 1200-1430        Odds Vinner av Gruppe 2 (Levert av Betsafe)

Incredible Elg                       4.00

Dilla på lilla                           1.30

16-metern                              5.50

Flamingo Futsal                   30.00

Team Rocket                         45.00

 

12:00 Incredible Elg – Dilla på lilla 1-1

12:15 16-metern – Flamingo Futsal 0-0

12:30 Team Rocket – Dilla på lilla 1-2

12:45 Flamingo Futsal – Incredible Elg 1-6

13:00 16-metern – Team Rocket 2-0

13:15 Flamingo Futsal – Dilla på lilla 1-3

13:30 Incredible Elg – 16-metern 0-2

13:45 Team Rocket – Flamingo Futsal 2-3

14:00 Dilla på lilla -16-metern 2-2

14:15 Incredible Elg – Team Rocket 2-2

 

Bane 2

Gruppe 3 1200-1430      Odds Vinner av Gruppe 2 (Levert av Betsafe)

aQ Futsal                             3.00

NansetGutta                      24.00

Horten Oldstars                 3.00

Lokomotiv Kalinka           2.20

Gutta krutt                         15.00

 

12:00 aQ Futsal – Nansetgutta 2-1

12:15 Horten Oldstars – Lokomotiv Kalinka 0-4

12:30 Gutta Krutt – Nansetgutta 0-1

12:45 Lokomotiv Kalinka – aQ Futsal 9-0

13:00 Horten Oldstars – Gutta Krutt 1-2

13:15 Lokomotiv Kalinka – Nansetgutta 5-2

13:30 aQ Futsal – Horten Oldstars 4-1

13:45 Gutta Krutt – Lokomotiv Kalinka 0-10

14:00 Nansetgutta – Horten Oldstars 0-4

14:15 aQ Futsal – Gutta Krutt 2-1

 

Bane 1

Gruppe 4 1500-1730

Larvik City

Holmlia

Liggeunderlaget

Nutmeg United

Lord Bendtner 2

 

15:00 Larvik City – Holmlia 1-2

15:15 Liggeunderlaget – Nutmeg United 1-2

15:30 Lord Bendtner 2 – Holmlia 0-1

15:45 Nutmeg United – Larvik City 3-1

16:00 Liggeunderlaget – Lord Bendtner 2 2-1

16:15 Nutmeg United – Holmlia 3-1

16:30 Larvik City – Liggeunderlaget 1-4

16:45 Lord Bendtner 2 – Nutmeg United 2-3

17:00 Holmlia – Liggeunderlaget 2-0

17:15 Larvik City – Lord Bendtner 2 1-2

 

Bane 2

Gruppe 5 1500-1730

Los Bandoleros

Man Chest Hair United

FC Smyg

NTG-punktet

 

15:00 Los Bandoleros – Man Chest Hair United 4-0

15:15 FC Smyg – NTG-punktet 0-2

15:45 Los Bandoleros – NTG-punktet 3-1

16:00 Man Chest Hair United – FC Smyg 1-2

16:30 FC Smyg – Los Bandoleros 2-0

16:45 NTG-punktet – Man Chest Hair United 5-1

 

Bane 1

Gruppe 6 1800-2030

Nothing Toulose

Ballatasaray

Habibi Dreamteam

Prishtina

NTG Frikktators

 

18:00 Nothing Toulose – Ballatasaray 1-2

18:15 Habibi Dreamteam – Pristina 1-3

18:30 NTG Frikktators – Ballatasaray 1-1

18:45 Prishtina – Nothing Toulouse 2-1

19:00 Habibi Dreamteam – NTG Frikktators 5-2

19:15 Prishtina – Ballatasaray 0-0

19:30 Nothing Toulose – Habibi Dreamteam 2-6

19:45 NTG Frikktators – Prishtina 0-2

20:00 Ballatasaray – Habibi Dreamteam 2-4

20:15 Nothing Toulose – NTG Frikktators 1-8

 

Bane 1/bane 2

Jentegruppa 1730-2030

Andrelaget

Øvrevoll Hosle 1

Øvrevoll Hosle 2

Dangerous Divas Trines

Engler sLaget

Marikens Angels

 

1715 Bane 2 Andrelaget – sLaget 1-2

1730 Bane 2 Øvrevoll Hosle 2 – Trines Engler 3-1

1745 Bane 2 Øvrevoll Hosle 1 – Dangerous Divas 2-1

1800 Bane 2 sLaget – Marikens Angels 0-1

1815 Bane 2 Dangerous Divas – Øvrevoll Hosle 2 4-1

1830 Bane 2 Marikens Angels – Andrelaget 3-2

1845 Bane 2 Trines Engler – Øvrevoll Hosle 1 0-4

1900 Bane 2 Dangerous Divas – Trines Engler 1-0

1915 Bane 2 Øvrevoll Hosle 1 – sLaget 1-0

1930 Bane 2 sLaget – Øvrevoll Hosle 2 4-0

1945 Bane 2 Trines Engler – Andrelaget 0-2

2000 Bane 2 Øvrevoll Hosle 2 – Marikens Angels 1-9

2015 Bane 2 Øvrevoll Hosle 1- Andrelaget 2-3

2030 Bane 1 Dangerous Divas – Marikens Angels 0-7

2030 Bane 2 Trines Engler – sLaget 0-7

2045 Bane 1 sLaget – Dangerous Divas 3-3

2045 Bane 2 Marikens Angels – Øvrevoll Hosle 1 5-1

2100 Bane 1 Andrelaget – Øvrevoll Hosle 2 0-0

2100 Bane 2 Marikens Angels – Trines Engler 4-0

2115 Bane 1 Andrelaget – Dangerous Divas 2-0

2115 Bane 2 Øvrevoll Hosle 2 – Øvrevoll Hosle 1 0-5

Finale kl 2140 Marikens Angels – Øvrevoll Hosle 1 2-1

 

29.desember

Bane 1

Gruppe 7 1100-1330

Oslo Futsal Club

Bosna United

 

1255

 

11:30 1255 – Oslo Futsal Club 2-2

11:50 Oslo Futsal Club – Bosna United 0-1

12:10 1255 – Bosna United 2-0

12:30 Oslo Futsal Club – 1255 2-2

12:50 Bosna United – Oslo Futsal Club 0-2

13:10 1255 – Bosna United 2-0

 

 

Bane 2

Gruppe 8 1100-1330

FotoNaaS

Selecticos

Sandvika Futsal

Høyt press

Frostvedt Gård

 

11:00 FotoNaaS – Frostvedt Gård 2-1

11:15 Selecticos – Sandvika Futsal 4-2

11:30 Høyt press – Frostvedt Gård 0-3

11:45 Sandvika Futsal – FotoNaaS 2-4

12:00 Selecticos – Høyt press 1-2

12:15 Sandvika Futsal – Frostvedt Gård 0-5

12:30 FotoNaaS – Selecticos 3-0

12:45 Høyt press – Sandvika Futsal 9-4

13:00 Frostvedt Gård – Selecticos 3-0

13:15 FotoNaaS – Høyt press

 

Sluttspill:

1/8-delsfinaler:

14:00 Bane 1 Kamp 1: Bayern München – Høyt Press 5-2

14:00 Bane 2 Kamp 2: 16-meteren – Oslo Futsal Club 0-1

14:15 Bane 1 Kamp 3: Lokomotiv Kalinka – Habibi Dreamteam 3-2 (e. str.)

14:15 Bane 2 Kamp 4: Nutmeg United – NTG-Punktet 4-1

14:30 Bane 1 Kamp 5: Los Bandoleros – Holmlia

14:30 Bane 2 Kamp 6: Prishtina – aQ Futsal 0-2

14:45 Bane 1 Kamp 7: 1255 – Dilla på lilla 0-1

14:45 Bane 2 Kamp 8: Frostvedt Gård – Lord Bendtner 2-1

 

Kvartfinaler:

15:15 Bane 2 Kamp 9: Bayern Munchen – Oslo Futsal Club 3-2 (e.str.)

15:30 Bane 2 Kamp 10: Lokomotiv Kalinka – Nutmeg United 3-2 (e.str.)

15:45 Bane 2 Kamp 11: Holmlia – aQ Futsal 3-0

16:00 Bane 2 Kamp 12: Dilla på lilla – Frostvedt Gård 0-2

 

Semifinaler:

16:30 Bane 2 Kamp 13: Bayern Munchen – Lokomotiv Kalinka 3-0

16:55 Bane 2 Kamp 14: Holmlia – Frostvedt Gård 0-3

 

Finale:

17:30 Bane 2 Kamp 15: Bayern Munchen – Frostvedt Gård 0-3